Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Elektromontáže - Zednické a malířské práce Česká Lípa

Zajišťujeme veškeré odborné práce v oblasti do elektroinstalací do 1000V. Zařizujeme kompletní rekonstrukce a údržby staveb. Kompletní malířské a zámečnické práce v České Lípě.

O nás

Firma Petr Roman - elektro byla založena v roce 1995 s provozovnou v České Lípě. Původně jejím hlavním zaměření byla elektroinstalace. Nic méně okruh služeb byl rozšířen o další obory jako jsou např. zámečnické práce, zednické práce a malířské práce, s cílem nabídnout možnost komplexních služeb v oblasti oprav, rekonstrukcí a úprav rodinných domů, panelových domů, či interierů... . Naším hlavním cílem je vnést co nejvíce dynamiky do námi prováděných prací, či údržby za rozumnou cenu.

Nabídka služeb
Petr Roman elektro -  je firmou zajišťující veškeré odborné práce v oblasti elektroinstalací do 1000V, revize, rekonstrukcí a údržby staveb. Poskytujeme komplexní služby v oblasti oprav, rekonstrukcí a úprav rodiných domů, panelových domů, průmyslových budov, montáž kamerových systémů, zabezpečovacích systémů, montáž domovních telefonů a zvonkových panelů.

  • elektomontáže
  • zámečnické práce
  • zednické práce
  • malířské práce
  • dodávka a montáž plastových a hliníkových oken a dveří

  
 

Kontaktní informace

Petr Roman, Libchavská 108, Česká Lípa, 470 01

romanelektro@email.cz

+420-608 957 145

Novinky na e-mail

zadejte svůj e-mail a my Vám občas pošleme upozornění na novinky v nabídce